Sposoby na powiększenie penisa

andro-penis.com.pl
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Sposoby na powiększenie penisa

Seksuolodzy są zdania, że ani długość ani grubość penisa nie mają znaczenia. Liczy się podejście do stosunku. To, że ktoś ma dłuższego członka nie oznacza, że jego seks będzie lepszy. Jednak jeżeli nie wierzysz seksuologom i uważasz, że twoja męskość jest za mała, to mamy kilka rad jak temu zaradzić.

W pierwszej kolejności powinieneś udać się do urologa lub seksuologa, który doradzi ci jak naprawić ten stan rzeczy. Najprawdopodobniej okaże się, że z penisem jest wszystko w porządku i musisz po prostu zmienić coś w swojej sypialni. Być może nowa pozycja poprawi twoje pożycie. Jeśli jednak, to nie to i pomimo zastosowania zaleceń lekarza dalej uważasz, że  to ty masz rację, że twój penis jest za mały, możesz zdecydować się na bardziej radykalne kroki. Najbardziej skuteczną metodą jest operacja, polegająca na nacięciu wiązadła łączącego penisa z kością łonową. Po tym zabiegu członek opuszcza się i wydaje się przez to dłuższy, ale wszystko ma swoją cenę. Oprócz tego, że operacja jest droga, może po niej dojść do powikłań. Najczęstsze skutki uboczne po takiej interwencji chirurgicznej, to niestabilne erekcje, problemy z trafieniem penisem do pochwy oraz ze znalezieniem punktu G. Może się więc okazać, że jest jeszcze gorzej, bo choć masz większego penisa to problem braku orgazmu u twojej partnerki może się nasilić.

Innymi mniej radykalnymi sposobami są ćwiczenia, które należy jednak konsultować z lekarzem.

Pompki, zastrzyki lub pierścienie nakładane na penisa mogą dać spore efekty. Jeśli jednak nic z tego nie wyjdzie i staniesz przed wyborem, operacja albo kiepski seks, to lepiej zastanów się jeszcze raz co sprawia, że jest on kiepski. Może to z twoją partnerką jest coś nie tak? A gdy dodatkowo, to ona namawia cię na zabieg i twierdzi, że „jesteś malutki i do niczego”, to najlepiej daj sobie z nią spokój, bo to oznacza, że wcale cię nie kocha i nie warto ryzykować operacją dla kogoś takiego. Takie poniżanie mężczyzny może się odbić na jego psychice, więc jeśli rzeczywiście okaże się, że wina leży po jej stronie, to najlepiej poszukaj sobie nowej kochanki albo zostań singlem. Lepiej być samemu i być zdrowym, niż z kobietą która i tak ma cię za nic, i cokolwiek byś dla niej nie zdobił to i tak będzie źle. Zapewne cię to nie przekonało, ale wiedz, że jeśli mężczyzna twierdzi, że ma zbyt małego penisa, to na 99% wina leży po stronie samego seksu a twierdzenie, że penis jest mały, to po prostu wymysł mężczyzny, powstały na wskutek ciągłych porażek w sypialni, które niekoniecznie są winą mężczyzny lub na wskutek psychicznego znęcania się nad mężczyzną przez kobietę, więc jeśli lekarz stwierdzi, że z twoim penisem wszystko gra, to lepiej zastanów się nad sensem swojego związku i jeżeli dojdziesz do wniosku, że należy go zakończyć to lepiej zrób to jak najszybciej, zanim twoje problemy się pogłębią i będziesz wymagał pomocy psychiatry.

Chirurgiczne powiększanie penisa

Choć istnieją naturalne sposoby na zwiększenie rozmiaru swojej męskości, to niezmiennym pozostaje fakt, iż interwencja chirurgiczna jest najskuteczniejszym, ale i najbardziej ryzykownym rozwiązaniem.

Mężczyźni od wieków mieli kompleks małego członka. Nie wszyscy, co prawda, ale czasem się zdarzy, że facet dostaje świra na punkcie swojego rozmiaru. Przyczyny mogą być bardzo różne, ale najczęściej jest to albo nieudane pożycie z partnerką, albo wyśmianie małego rozmiaru, np. przez kobietę z którą sypia. O ile wyśmianie przez kumpli albo obce osoby nie boli tak bardzo, o tyle bycie poniżonym przez własną dziewczynę/żonę musi być bardzo przykrym doświadczeniem, które niewątpliwie zostawia ślad w psychice. Wtedy mogą zacząć się obawy, czy aby na pewno mój penis ma odpowiedni rozmiar etc. Dlatego jeśli, rzeczywiście to twoja partnerka wyśmiewa twojego penisa, to odpowiedz sobie na te pytania: Czy twoja partnerka jest urologiem lub seksuologiem? Jeśli nie, to zadaj sobie kolejne pytanie, czy znasz prawidłową objętość macicy. Jeśli nie masz wykształcenia medycznego, to zakładam, że nie. Teraz pomyśl! Skoro nie jesteście oboje lekarzami i skoro ty nie wiesz jak prawidłowo wyglądają organy rozrodcze kobiety, to skąd ona ma wiedzieć, czy twój penis jest mały, czy duży. Najpewniej chce ci tylko dokuczyć a problem leży gdzie indziej. W ponad 90% przypadków z penisem jest wszystko ok. Jeżeli nie dogadujesz się w łóżku ze swoją partnerką to najprawdopodobniej jesteście niedopasowani i powinniście się razem udać do seksuologa. To żaden wstyd skorzystać z takiej wizyty, zwłaszcza jeżeli zależy wam na waszym związku.

Jeśli jednak należysz do tych kilku procent mężczyzn, którzy rzeczywiście mają problem z rozmiarem, możesz zdecydować się na operację powiększenia penisa.

Jest ona niestety dosyć ryzykowna, ponieważ po jej dokonaniu mężczyzna może mieć problemy z erekcją, trafieniem do pochwy i ze znalezieniem punktu G, czyli z zadowoleniem seksualnym partnerki. Biorąc to pod uwagę, śmiem stwierdzić, że taka operacja, to jak spaść z deszczu pod rynnę, ponieważ jednym z powikłań jest problem, który próbujemy rozwiązać, co oznacza, że starając się zwalczyć ten problem, możemy go jeszcze bardziej pogłębić. Jeśli jednak jesteś gotów na to ryzyko, zgłoś się koniecznie do lekarza urologa lub seksuologa w celu znalezienia najlepszego rozwiązania twojego problemu.

Wielkość i kształt penisa

Wielu ludzi na całym świecie czuje pewien rodzaj niepokój i niepewności z uwagi kształt i rozmiar ich penisa. Dlatego tak ważne jest aby wiedzieć co jest normalne i zdrowe, a co nie. Sprawdźmy jak wygląda klasyfikacja wyglądu i kształtu penisa.

Rozmiar

Na przestrzeni lat wiele badań przedstawiało statystyki dotyczące średniej wielkość męskiego penisa w stanie erekcji. Według Instytutu Kinseya, statystyczny mężczyzna jest posiadaczem penisa o rozmiarach od 12,5 do 16,5 centymetrów długości i od 10 do 12,5 centymetrów obwodu.

Męskie organy rosną przez cały okres dojrzewania a ich wzrost zatrzymuje się w wieku około lat 20. Dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć rozmiar penisa istnieje szereg skutecznych i nieskutecznych rozwiązań. Do tych pierwszych, skutecznych zaliczają się zabiegi chirurgiczne, wysokiej jakości pigułki i ćwiczenia – a do drugich kremy, pompy i ekspandery. Chociaż zabiegi kosmetyczne poprawiające kształt i wielkość penisa stały się bardzo popularne, badanie opublikowane w Urologii Europejskiej mówi, że w 2006 r. tylko 35% z pośród mężczyzn, którzy przeszli przez taki zabiegi, było faktycznie zadowolonych z wyników.

Kształt

Trzeba zacząć od tego, że większość penisów jest lekko krzywa. Choć penis może się wyginać w każdym możliwym kierunku, to większość penisów jest zakrzywionych lekko w górę. Jeśli męski penis jest lekko zakrzywiony od wczesnego dzieciństwa, jest to całkowicie normalne i nie powinno wpływać na zdrowie lub funkcję tego narządu. Jeśli jednak kształt penis zaczyna się zmieniać po 15 roku życia, to może oznaczać to problemy. Tzw. Choroba Peyroniego jest to stan, w którym postępuje wzrost krzywizny penisa, następują też zgrubienia na wale prącia w kształcie "klepsydry". Choroba występuje u prawie 20% mężczyzn i może być wynikiem urazu fizycznego lub uszkodzenie penisa, choć naukowcy wciąż nie mają jasności w tej sprawie. Jeśli występuje u Ciebie którykolwiek z tych objawów, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem tak szybko, jak to tylko możliwe.

Kolor skóry

Niektórzy mężczyźni zastanawiać, dlaczego skóra na ich penisie jest innego koloru niż reszta ciała. Choć kolor penisa będzie bezpośrednio wynikał z ludzkiej rasy, to normalne, że napletek może być ciemniejszy niż reszta ciała z powodu zwyczajnie większej zawartości melaniny w tym miejscu.
Jednak każda zmiana zabarwienia skóry może być pierwszym objawem skłonności rakowych. Narośle rakowe na penisie może pojawić się jako łuszczące się czerwone plamy, niebiesko-brązowe plamy lub wysypka.

Doradztwo i opieka

Bez względu na to, jak Twoja męskość wygląda, istnieje wiele dostępnych sposobów aby dbać o zdrowie swojego penisa. Odżywianie i higiena to podstawa, do tego dochodzą męskie suplementy i... seks albo masturbacja. Pamiętaj aby codziennie myć penisa delikatnym mydłem i unikaj dezodorantów, produktów chemicznych, które mogą podrażniać wrażliwą skórę prącia.

Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*