Redukuj Stres Za Pomocą Aromaterapii

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Redukuj Stres Za Pomocą Aromaterapii

Redukuj Stres Za Pomocą AromaterapiiOryginalna procedura aromaterapii opracowany w Indiach i Egipcie. Jest to proces leczenia różnych chorób za pomocą naturalnych produktów, takich jak olejki eteryczne.

Produkty te można przygotować w warunkach domowych z ziół uprawianych w ogrodzie. Są one łatwe w użyciu i przynieść szybkie rezultaty.

Dom I Ogród

Ta terapia działa, nawet jeśli nie są bardzo świadomi jej pracy. Na przykład, jeśli masz ogród w pobliżu domu, tam może być niektóre kwiaty z pięknym zapachu. Naturalny zapach twoich roślin sprawia, że czujesz się świeżo i młodo. Choć nie zdajesz sobie sprawy z tego, kiedy zapach olejków eterycznych występujących w tych kolorów sprawia, że twoje nozdrza, on sprawia, że jego umysł aktywnym i młodym. Technika ta nie jest tak skomplikowane, jak inne metody leczenia.

Masaż

Prosty masaż z aromaterapią produkt jest najbardziej pomocne w pozbyciu się różnych chorób skóry. Powszechnie uważa się, że dodanie olejków eterycznych do kąpieli, przed wejściem. To daje powietrze świeżością, odżywiając skórę. Należy pamiętać, że zapach produktu nie musi być bardzo ostry, więc trzeba dodać kilka kropli olejku do wanny z wodą.

Masaż

Mieszanie produktów

Wbrew powszechnemu przekonaniu, trzeba przygotować dobrą mieszankę ароматерапевтических produktów lub olejkami eterycznymi. Można marzyć o leczeniu poważnych chorób, na przykład, zakażenia skóry, tylko z pomocą aromaterapii produktu. Ale nawet jeśli mają możliwości leczenia poważnych chorób, takich jak choroby serca i płuc, aromaterapia leki powinny być stosowane jako dodatek do zwykłych medycznych od lekarza.

Środki ostrożności

To może być śmiertelne, jeśli zaczniesz używać żadnych produktów do aromaterapii, bez uprzedniego przygotowania. Ona jest wyspecjalizowanym pola i nie będzie w stanie eksperymentować z aromaterapią bez odpowiedniego podręcznika niektórych ekspertów, czy to lekarz, czy znawca ziół. Wiele osób uważa, że to łatwo zastosować aromaterapię leku na skórę lub w innym miejscu na ciele do leczenia innych skomplikowanych chorób i po prostu zacząć go używać. Tacy ludzie zazwyczaj w końcu pojawiają się poważne problemy dotyczące ich ogólnego stanu zdrowia. Nawet specjaliści muszą bardzo starannie wybrać, tak to czasami bardzo techniczne korzystania z produktu do określonych chorób. Możesz mieć pożądanego rezultatu, jeśli używać technikę poprawnie.

Codziennie ludzie mają do czynienia w sytuacjach stresowych. Może to obejmować ich stabilność, brak naturalnego światła, nienaturalne oświetlenie, praca przy komputerze cały dzień i codzienne trudności, praca tylko kilka rosnąca lista sytuacji, w których ludzie uprawiają. Niestety, w niektórych z tych sytuacji człowiek czuje, że jest to poza ich kontrolą, które, z kolei, prowadzi do jeszcze większego stresu.

Istnieje wiele sposobów radzenia sobie ze stresem i bardzo skuteczny sposób, aby zrobić to za pomocą aromaterapii. Aromaterapia-to lecznicze i stężenie dobrego zdrowia korzystanie z olejków eterycznych. Najlepsze jest to, że aromaterapia może odbywać się w komfortowych warunkach w domu i w razie potrzeby może być stosowany w niektórych sytuacjach w miejscu pracy. Znając trochę informacji i zdrowego rozsądku, aromaterapia może być bardzo przydatna w pracy stresu.

Oto kilka przydatnych wskazówek stosowania aromaterapii na stres:

1. Niektórzy ludzie noszą wisiorki, co pozwala im prowadzić swoje olejki eteryczne. Masaż olej w takich miejscach, jak szyja lub świątyń, gdzie napięcie często mogą trafić. Inny sposób obejść się bez antystresowe zapachy znaleźć mały olejek dozownik i umieścić w jednym miejscu.

2. Kwiatowy sprayu mgła o zapachu indywidualnych potrzeb osoby-to jeszcze jeden satysfakcjonujące sposobem stosowania aromaterapii. Mgła dodaje wilgoci w powietrzu i rozpylać na twarz-to piękny naturalny sposób należy odebrać mnie.

3. Olejki eteryczne pomagają usunąć fizyczne napięcie, na przykład od pracy ręcznej, prowadzeniem gospodarstwa domowego lub ogrodnictwa:

· Szałwia, gałka-szałwia

· Cypress

· Eukaliptusa

· Mięty pieprzowej

· Rosemary

· Tymianek

4. Za stres, otrzymany od jednego środowiska, takich jak jasne światło i głośne dźwięki, spróbuj jednego z tych:

· Bazylia

· Cedr

· Rumianek

· Kolendra

· Geranium

5. Olejki eteryczne, które są przydatne do złagodzenia stresu psychicznego, to może być od pracy lub w życiu codziennym:

5. Olejki eteryczne, które są przydatne do złagodzenia stresu psychicznego, to może być od pracy lub w życiu codziennym:

· Bazylia

· Kardamon

· Grejpfrut

· Geranium

· Drewno sandałowe

6. Dla tych czasów, do usuwania fizycznego stresu jako skutek przejadania się, zbyt dużo fast foodów i oddychać nieczystym powietrzem:

· Geranium

· Grejpfrut

· Lawenda

· Cytryna

· Rosemary

7. Olejki eteryczne, które przyczyniają się do relaksu:

7. Olejki eteryczne, które przyczyniają się do relaksu:

· Rumianek

· Kadzidło

· Lawenda

· Majeranek

· Sosna

· Rose

· Drewno sandałowe

· Mandarynki

Badania pokazują, że z pomocą aromaterapii olejki eteryczne, niezależnie od metody skuteczne i najlepsze jest to, że działa szybko. Korzystać z wielu zalet aromaterapii następnym razem, gdy czujesz napięcie lub stres. To jest śmieszne, że stare powiedzenie stop, aby zapach róż’ może pomóc poprawić nasze zdrowie.

Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*