Na powiększanie penisa

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Na powiększanie penisa

XTRASIZE

Cena: od 159 zł

NATURAL XL

Cena: od 139 zł

PENIS XL

Cena: od 179 zł

JES_EXTENDER

Cena: od 579 zł

Od wieków budzi kontrowersje, zastanawia, karze szukać odpowiedzi na nurtujące pytanie typu – czy rozmiar, który jest moim udziałem można by było uznać za optymalny. Za duży? Nie, najczęściej jednak za mały. Oceniany subiektywnie i trochę na ślepo. Od którego miejsca należałoby rozpocząć mierzenie i który wynik jest ważniejszy – w zwodzie, czy w spoczynku? Na co w ogóle wpływa wynik? Czy istnieją metody na powiększenie penisa?

Pytania tego typu krążą po głowie najczęściej młodych mężczyzn, dopiero rozpoczynających, czy przymierzających się do rozpoczęcia aktywności płciowej. W okresie dojrzewania zastanawiają się, czy rozwój tej części ich ciała jest odpowiedni, czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Martwią się nie tylko długością, ale również grubością i zakrzywieniem. Kto w końcu rozwieje wszystkie wątpliwości i poda wartości, które oznaczają normę?

Skąd tyle niejasności?

Każda płeć ma ten element swojego ciała, którego kształt i wielkość stanowi najczęstszy powód kompleksów. W przypadku pań najwięcej stresów przynosi kwestia biustu. Kobiety narzekają na jego wielkość, ale również jędrność i kształt. Piersi są zazwyczaj za małe lub za duże, rzadko kiedy można uznać je za optymalne.

Mężczyźni z kolei skupiają się na innym swoim atrybucie – na penisie. To dość ciekawe, bo kobiety niezmiernie rzadko przeżywają dylematy typu – czy moja pochwa jest wystarczających rozmiarów. W przypadku mężczyzn ich intymny rozmiar stał się tematem żartów oraz ludowych przesądów – powiększanie penisa. Niemal przez wszystkich znana jest zależność między wysokością a rozmiarem pokazywana za pomocą dwóch palców – kciuka i palca wskazującego. Często spotykamy się z przysłowiami typu – „mały, ale wariat”. W filmach komediowych aż roi się od scen pośrednio lub bezpośrednio odwołujących się do tego tematu. Bronią największego kalibru, jaką może wyciągnąć kobieta jest publiczne skomentowanie nieodpowiedniego rozmiaru przyrodzenia.

Wszystkie te dowody jasno pokazują, że długość penisa to bardzo ważny temat, który istnieje gdzieś w naszej kulturze. Jednak istniejące w niej obok niego stereotypy rzadko mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*