Grey Blocker na siwienie – opinie, działanie, cena, gdzie kupić?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Innowacyjna kompozycja pozwala cofnąć proces siwienia włosów w zaledwie 30 dni! Grey Blocker to metoda całkowicie naturalna i pozbawiona chemii. Naukowcy postanowili sprawdzić, na czym polega rewolucyjne działanie kapsułki cofającej siwienie włosów.

Trycholodzy przez równy miesiąc obserwowali swoich pacjentów. Każdy z nich, dzięki stosowaniu nowej kapsułki Grey Blocker pozbyli się siwych włosów i ponownie mogą się cieszyć utraconym kolorem włosów. Testy pokazały, że innowacyjny preparat zawiera w swoim składzie rzadko spotykany składnik aktywny o działaniu w pełno kompleksowym. Substancja ta przyspiesza syntezę melaniny (barwnika włosów), dzięki temu włosy odzyskują swój kolor. Co więcej preparat Grey Blocker pozwala również wzmocnić włosy i ograniczyć ich wypadanie.

Rewolucyjny składnik w Grey Blocker

Przełomową substancją okazał się naturalny ekstrakt z borówki czernicy. Cecha charakterystyczną wyciągu jest niezwykłe bogactwo flawonoidów. Naukowcy oceniają, że borówka czernica może zawierać nawet 400% więcej flawonoidów w porównaniu do innych roślin.

W składzie Grey Blocker zastosowano wyjątkową stężoną formę ekstraktu z borówki czernicy, dlatego jej efekty w odwracaniu procesu siwienia są fantastyczne. Przyjęcie jednej tabletki Grey Blocker natychmiastowo zwiększa produkcję melaniny, włosy stają się gęste i odzyskują naturalny kolor. Preparat posiada certyfikat i jest rekomendowany przez ekspertów.

 

Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*